Kreskoweczki.pun.pl

Nieoficjalne forum serwisu kreskoweczki.pl


#1 2011-03-03 20:29:50

Warmix

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 5
Punktów :   

Forum

Mam propozycję. gdy już chcecie robić Forum, to już zrobicie to porządnie.
1. Zmiana hostingu (polecam jakiś płatny, może na razie nie z samą domeną, ale może być subdomena - potem w trakcie działania coś by się uzbierało, a i hosting jakiś płatny, bo darmowe do hajs itd.)
2. Koniecznie z FTP. Bez tego nie da się zrobić porządnego Forum, bo co da się zrobić z samego PA(dla niewiedzących - Panel Administratorski)
3. Rodzaj - co do tego, to jak już chcecie. Polecam phpbb, no chyba, że za się ktoś lepiej na skryptowaniu, ma dużo kasy, to można kupić vbulletin(płatny, trudniejszy od phpbb, ale za to bezpieczniejszy).
4. A i można się próbować dogadać z administratorami kreskoweczki.pl w sprawie Forum...

Jak sobie coś przypomnę, dopiszę.
Warmix.

Offline

 

#2 2011-03-03 20:33:08

 I love the way

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 29
Punktów :   

Re: Forum

To ja również mam swoją propozycję, Mistrzu. Skoro masz plany idealnego forum (pewnie utopia) to może sam będziesz administratorem i wykonasz to "porządnie"? Bo wiesz pisać "zróbcie tak i tak" to mogę i ja, potrzeba tutaj kogoś, kto to ogarnie.


W wyniku dedukcji dochodzę do konkluzji, że Twoje indokryzmy wobec mojej aparycji są wręcz efemeryczne

Offline

 

#3 2011-03-03 20:37:26

Warmix

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Forum

Nie ma problemu, ja mogę zrobić, ale tylko wtedy, gdy kreskoweczki.pl będą współpracować, bo tak szczerze to bez tego Forum upadnie. Będziecie reklamować na kreskoweczki? Z tego 50% nawet nie wejdzie w to, więc myślę, że to nie ma sensu. Ja Wam daję propozycje, co można zrobić, aby było lepiej. Na początku to, co najważniejsze, a potem się będzie trzeba martwić o ulepszanie, dodatkowe skrypty itd.

Offline

 

#4 2011-03-03 20:49:13

 I love the way

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 29
Punktów :   

Re: Forum

Nie rozumiem, co Ty się tym tak wzruszasz? Jak się to forum (kolokwialnie ujmując) rozwali, to się rozwali. Co ma być, to będzie. Cuda obiecujesz zupełnie tak samo jak nasi "wybitni" politycy, a efekty są jakie widać. Poza tym ja zachowuję do tego dystans i luz, Tobie PROPONUJĘ to samo


W wyniku dedukcji dochodzę do konkluzji, że Twoje indokryzmy wobec mojej aparycji są wręcz efemeryczne

Offline

 

#5 2011-03-03 20:53:28

Warmix

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Forum

Ja mam do tego dystans xd, ale mówię, jak będzie. Można oczywiście dalej prowadzić to Forum, ale i tak się rozwali. Kiedyś tak samo zaczynałem i wiem jak to bywało. Teraz już się na tym nieźle znam i uważam, że na pun.pl Forum nie pociągnie...

Offline

 

#6 2011-03-03 20:55:42

 I love the way

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 29
Punktów :   

Re: Forum

Taka jeszcze mała dogadywanka do wcześniejszego. Ja nie chcę z tego forum robić drugiej kreskóweczki.pl, bo tam są takie cyrki, że olaboga. Co byś nie napisał to oni mają swój bardzo sensowny, uniwersalny argument: "Nie spamuj, bocie" i w tej chwili nawet polemika z kimś takim traci sens...


W wyniku dedukcji dochodzę do konkluzji, że Twoje indokryzmy wobec mojej aparycji są wręcz efemeryczne

Offline

 

#7 2011-03-03 20:56:58

Warmix

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Forum

Co do Forum kreskoweczki.pl się zgodzę, bo nikt tego nie pilnuje. Nie ma działów, sam spam itd.

Offline

 

#8 2011-03-03 20:57:24

 I love the way

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 29
Punktów :   

Re: Forum

Okey, okey, dzięki za aluzję, zaiste interesująca, ale ja nie jestem zainteresowana Zobaczymy co na to powie Krzyś (którego inteligencja, jak mniemam, odnajdzie właściwy sposób zamknięcia "problemu")

Ale właśnie nie, spam sam w sobie nie jest groźny jak jego obrońcy, którzy chcieliby cię pożreć za to spamowanie, zresztą dałam co do tego wykład --> http://www.kreskoweczki.pl/forumentries/539

Ostatnio edytowany przez I love the way (2011-03-03 21:06:28)


W wyniku dedukcji dochodzę do konkluzji, że Twoje indokryzmy wobec mojej aparycji są wręcz efemeryczne

Offline

 

#9 2011-03-03 22:24:27

 Fistachu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 39
Punktów :   -3 

Re: Forum

Drogi warmixie niniejsze forum powstało tylko i wyłącznie jako alternatywa forum kreskoweczek i nigdy nie stanie się jaj klonem. Nikt z nas nie planuje konkurowania z serwisem który w samym założeniu chcemy promować. Co do płatnego hostingu oczywiście rozumiem jego plusy ale nie widzę powodu dla którego miałbym płacić promując cele innych, sam osobiście prowadziłem domeny pozwalające rozwijać własne pasje ale w tym przypadku uważam że mija się to z celem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl